Студентка ТНПУ стала переможцем Кубку України з універсального бою
Студентка ТНПУ стала переможцем

Кубку України з універсального бою

З 8 до 11 вересня у м. Чернівці на базі ФОК «Олімпія» відбувся Кубок України з універсального бою серед чоловіків і жінок. Понад півтори сотні спортсменів з 14 областей України та міста Києва приїхали позмагатися до столиці Буковини.

Цей вид спорту називають військово-прикладним, однак на сьогодні універсальний бій є одним з видів єдиноборств, що стрімко розвиваються і дуже актуальний в Україні.

Змагання проводилися серед дорослих та юніорів у розділах «лайт» та «класика». У напружених поєдинках, що складалися з двох етапів: подолання спеціальної смуги перешкод і бій на татамі, юні спортсмени змагалися за медалі і можливість представляти нашу країну на міжнародних змаганнях з універсального бою – Чемпіонатах Європи та світу.

Успішно на цих змаганнях виступила у складі збірної команди Тернопільської області студентка факультету фізичного виховання Богдана Малищик, яка стала чемпіонкою у розділі «лайт» вагової категорії до 52 кг серед жінок.

На цьому чемпіонаті у складі збірної команди нашої області гідно виступили випускники факультету фізичного виховання нашого університету. У розділі «лайт» вагової категорії до 52 кг серед жінок другу сходинку п’єдесталу посіла випускниця факультету фізичного виховання Любов Дереш, а серед чоловіків срібну нагороду виборов Володимир Чайківський.

У розділі «класика», виступаючи у своїх вагових категоріях, «золото» завоювала уже згадувана Любов Дереш, срібні медалі здобули Богдана Малищик і Володимир Чайківський.
В командному заліку збірна команда Тернопільської області посіла третє місце.

Вітаємо нашу студентку з перемогою, успішного складання сесії та і надалі високих здобутків у спорті і навчанні! А випускникам бажаємо успіхів на професійній ниві!

Також висловлюємо щиру вдячність всім викладачам за розуміння і підтримку в допомозі на навчальній та спортивній ниві наших студентів!

Заслужені нагороди

Доцент кафедри теорії і методики
олімпійського та професійного спорту Шандригось В.І.