Релігія в особах - зустріч І.Кульчицького зі студентами історичного факультету ТНПУ
Релігія в особах - зустріч І.Кульчицького зі

студентами історичного факультету ТНПУ

У межах Всеукраїнського міжуніверситетського інформаційного семінару «Релігія в особах» відбулася онлайн-зустріч з начальником управління етнополітики, свободи совісті та цифрових трансформацій департаменту культури та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації -  Ігорем Кульчицьким та студентами 3 курсу історичного факультету, які слухають курс «Релігієзнавство» (проф. Бистрицька Е. В.), магістрантами-релігієзнавцями, у рамках вивчення дисципліни «Свобода совісті та релігійних свобод» (проф. Филипович Л. О.).

Начальник управління етнополітики, свободи совісті та цифрових трансформацій департаменту культури та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Кульчицький
Начальник управління етнополітики, свободи совісті та цифрових трансформацій

Модераторкою заходу була професор Людмила Филипович.

Ігор Володимирович ознайомив студентів зі специфікою роботи управління та вичерпно і фахово відповідав на всі запитання, чим проілюстрував хороший тон комунікації між різними конфесіями в Тернопільській області. Студенти були особливо зацікавлені питаннями розвитку екуменічного діалогу та взаємозв’язками державних та релігійних інституцій на Тернопільщині.

Учасники заходу

Семінар був надзвичайно інформативним, а його тема викликала неабияке зацікавлення з боку студентів.

Цвид Світлана