Осінні зустрічі викладачів факультету філології і журналістики з потенційними абітурієнтами
Осінні зустрічі викладачів

факультету філології і журналістики

з потенційними абітурієнтами

Упродовж двох тижнів вересня викладачі кафедри української мови та методики її навчання зустрічалися зі старшокласниками тернопільських загальноосвітніх шкіл. Рекламними акціями були охоплені десять навчальних закладів міста.

У цікавій і невимушеній формі викладачі розповідали про один із найпрестижніших педагогічних вишів України – Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка – та про факультет філології і журналістики зокрема.

Саме тут готують сучасних філологів і журналістів – фахівців, які вміють комунікувати в інформаційному світі сьогодення; мріють бути компетентними учителями / викладачами української мови і літератури, зарубіжної  літератури, англійської мови, німецької мови, польської мови і літератури, мовознавцями, літературознавцями чи журналістами. На факультеті філології і журналістики студенти мають можливість заглибитися в таїну рідного слова; відчути мову і літературу в глибині часу та обширах простору; навчитися ораторської майстерності для реалізації професійних та особистісних планів; сповна зрозуміти дивосвіт художньої літератури, відчути потяг до творчості. А це допоможе формувати національно свідому, високоосвічену еліту нації.

Е. Я. Палихата у Тернопільському навчально-виховному комплексі Загальноосвітня школа I-III ступенів- медичний ліцей №15

Г. І. Дідук-Ступ'як зустрілася з одинадцятикласниками ТСШ I-III ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов

Л. М. Головата на профорієнтаційній зустрічі з учнями  СЗШ №12
Л. М. Головата на профорієнтаційній зустрічі з учнями  СЗШ №12

Л. О. Гапон  провела рекламну акцію в Українській гімназії ім. І. Франка
Л. О. Гапон  провела рекламну акцію в Українській гімназії ім. І. Франка

Л. В. Струганець провела зустрічі зі старшокласниками Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

М. В. Пігур відвідала загальноосвітню школу №22

М. Й. Криськів у Тернопільській загальноосвітній школі-економічному ліцеї №9 ім. Іванни Блажкевич

М. Я. Наливайко у Тернопільській загальноосвітній школі I-III ступенів №18

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка найкращий. А ви до нас?

Л. М. Головата, М. Я. Наливайко