Про організацію освітнього процесу в період з 04 жовтня 2021 року

У зв’язку з досягненням в університеті 80 відсотків від загальної кількості працівників університету, які мають документ, що підтверджує вакцинацію від  COVID-19 (або довідку про негативний результат тестування методом ПРЛ чи одужання особи від зазначеної хвороби), відповідно до встановленого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рішення про «жовтий» рівень епідемічної небезпеки в усіх регіонах України і застосування відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (протокол від 21.09.2021 р., № 35) н а к а з у ю:
1. З 04 жовтня 2021 року дозволити відвідування будівель ТНПУ здобувачами вищої освіти.

2. Відповідно до рекомендації МОН України (лист №1/9-493 від 24.09.2021 р.) починаючи з 04.10.2021 р. організувати навчальний процес на всіх факультетах із використанням технологій дистанційного навчання у змішаному форматі.

3. Навчально-методичному відділу, деканатам під час складання розкладу занять забезпечити дотримання норм заповненості аудиторій (лекційних – не більше 50 відсотків місць; семінарських, практичних, лабораторних – не більше 20 осіб з розрахунку одна особа на 5 або більше квадратних метрів) та інших санітарно-гігієнічних норм.

4. Продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед працівників та здобувачів ТНПУ та організацію невідкладних заходів щодо забезпечення можливості їх вакцинації за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій в приміщеннях університету, інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише працівників університету, а й їхніх родичів та родичів здобувачів освіти (відповідальні: проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В., керівники структурних підрозділів).

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.