Науковці хіміко-біологічного факультету гідно представили ТНПУ на міжнародному вебінарі в Індії
Науковці хіміко-біологічного факультету

гідно представили ТНПУ

на міжнародному вебінарі в Індії

З 24 по 28 вересня тривала п’ятиденна робота міжнародного вебінару на тему «Останні тенденції в освітніх технологіях» в університеті сільського господарства та технологій у м. Бубанешвар, штат Одіша, Індія, організований Відділом внутрішнього забезпечення якості (IQAC) та Коледжем фундаментальних та гуманітарних наук (OUAT).

Доповідає проф. Столяр О. Б.

У роботі вебінару взяли участь науковці хіміко-біологічного факультету ТНПУ проф. О.Б. Столяр та доц. Н.Й Міщук, які презентували доповідь «Сучасні методи навчання, адаптовані в українських освітніх системах». У своїй доповіді, до речі англійською мовою, вони продемонстрували поступ ТНПУ на шляху до міжнародного визнання, його готовність до міжнародної мобільності та співпраці. Викладачі у виступі ознайомили учасників вебінару з особливостями навчання та умовами вступу до ТНПУ, зокрема на освітні програми хіміко-біологічного факультету за другим (магістерським) та третім (науковим) рівнями вищої освіти. Було продемонстровано навчальну та науково-дослідну базу лабораторій факультету, а також значні досягнення здобувачів другого та третього рівнів освіти зі спеціальностей Біологія та Хімія. Інформація отримала схвальні відгуки від індійських колег та прояви зацікавленості у подальшій співпраці.

Презентація доповіді «Сучасні методи навчання, адаптовані в українських освітніх системах».

Учасники міжнародного вебінару на тему «Останні тенденції в освітніх технологіях».

Колектив хіміко-біологічного факультету щиро дякує колегам за представлення факультету та ТНПУ загалом на міжнародному рівні. Сподіваємося на поповнення нашої дружньої і працьовитої родини іноземними студентами.

доцент кафедри загальної біології та
методики навчання природничих
дисциплін Жирська Г. Я.