Студенти історичного факультету ТНПУ згадали події у Бабиному Яру (ФОТО)

Студенти історичного факультету ТНПУ

згадали події у Бабиному Яру

29 вересня трагічна дата не тільки в історії єврейської громади а й в історичній хроніці всього українського народу. Драматичні події 80-річної давнини знаходять відклик в серцях мільйонів людей. Бабин Яр став братською могилою для мільйонів людей різної національності та соціального статусу.

Ми пам’ятаємо про цю трагедію…

Студенти другого та четвертого курсу історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка мали змогу відвідати виставку в Державному архіві тернопільської області, приурочену до роковин подій у Бабиному Яру. За сприяння обласної державної адміністрації була організована демонстрація фільму «Українські рятівники євреїв в часи Другої світової війни». Викладачі та студенти ТНПУ виступили з доповідями з приводу трагічних подій минулого. Відтак, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Оксана Василівна Ятищук охарактеризувала події 29 вересня 1941 року в урочищі Бабин Яр, а студентка 4-го курсу історичного факультету Волоцюга Олександра розповіла якою була трагедія Голокосту на Тернопільщині.

Доповідь Оксани Василівни Ятищук з приводу трагедії 29 вересня 1941 року  в урочищі Бабин Яр

Події минулого мають залишатися в пам’яті народу, аби не допустити їх повторення у майбутньому

Матеріали виставки Державного архіву Тернопільської області, приуроченої до 80 річниці трагедії Бабиного Яру

Студентка групи ІС-41