Для третьокурсників  спеціальності 242 Туризм  географічного факультету ТНПУ   проведено майстер-клас (ФОТО)

Для третьокурсників  спеціальності 242 Туризм

географічного факультету ТНПУ

проведено майстер-клас

Для студентів 3 курсу спеціальності 242 Туризм організовано і проведено майстер-клас “Організація екскурсійних послуг” за участі екскурсовода-практика і засновника туристичної агенції ”СонцеВид-Тур” Дрозд Наталії Юріївни, спеціалізацією якої є екскурсії Україною та організація паломницьких турів.

Важливість і потреба в організації цього заходу обумовлена кількома важливими чинниками:

- світова пандемія розділила всіх нас і види діяльності, якими ми займалися на “ДО” і “ПІСЛЯ” і ми всі вже не можемо дочекатися коли ж остаточно настане це “ПІСЛЯ”, особливо розгубленими виглядають студенти, які обирали свою спеціальність 242 Туризм і майбутній вид діяльності у цій галузі до світової пандемії, тому практичні поради фахівця із 20-ти річним стажем роботи для наших студентів є дуже на часі;

- не зважаючи на те, що ситуація із поширенням різних штамів вірусу залишається ще не стабільною, попит на екскурсійні послуги починає зростати і набирати майже попередні обороти, які були “ДО” світової пандемії. Особливо прогнозується це зростання навесні 2022 року, а відповідно і зростатиме потреба в екскурсоводах, а цей момент працевлаштування і впевненості у правильності обрання фаху особливо важливим і цікавить наших студентів.

Саме у такому мотиваційному напрямку у формі діалогу і проходив даний захід, під час якого викладачем подана теорія підкріплювалася прикладами Наталії Юріївни із апробованих нею екскурсійних маршрутів і наданням практичних рекомендацій із особливостей відбору екскурсійних об'єктів, формування із організації різних за змістом і формою проведення екскурсій для різноманітного складу учасників, місця проведення та способу пересування екскурсійних груп. Акценти зроблено на можливість і необхідність використання вже здобутого теоретичного матеріалу із “Організації екскурсійних послуг” у практичній діяльності екскурсовода, а також, на які моменти теорії потрібно ще звернути особливу увагу під час вивчення цієї дисципліни.

Продуктивне спілкування

Майстер-клас проходив із дотриманням всіх протиепідемічних вимог відповідно до наказів і розпоряджень керівництва нашого університету.

Доцент кафедри географії України і туризму
Альтгайм Любов Богданівна,

фото: лаборант кафедри