ТНПУ - найкращий педагогічний університет України - вітає усіх з Днем працівників освіти!
ТНПУ - найкращий

педагогічний університет України -

вітає усіх з Днем працівників освіти!

Дорогі друзі!

Щиросердечно вітаємо усіх, чия професійна діяльність належить до сфери освіти!

Ваша суспільна місія велична і важлива! І не лише том, що саме ви майстерно передаєте від покоління до покоління набуті суспільством знання, досвід, традиції, наукові досягнення, історію і культуру людства. Ви вмієте відчути, зацікавити, повести за собою, відкриваєте нові горизонти пізнання і вірите в мрії тих, кого навчаєте.

Ви подаєте приклад натхненного служіння істині. Ваша мудрість, уважність, наснага та відданість фаху гідні щирої пошани і подяки.

Тож нехай кожен ваш день зігрівають посмішки, нехай щедрою буде до вас доля! Бажаємо щастя, міцного здоров'я, достатку, благополуччя, блискучих ідей, успішного втілення усіх задумів, а ще - гідних учнів!

Французький вчений і поет П'єр Буаст наголошував: "Освіта – скарб; праця – ключ до нього". Тож нехай самовіддана  праця освітян і наполеглива праця здобувачів освіти дають відмінні результати.

Хай імена українських вчителів талановиті послідовники прославляють в усьому світі!

Квіти