Надихаємося: зустріч студентів у ТНПУ  з успішними молодими людьми у циклі  «Організація успішної діяльності» (ФОТО)

Надихаємося: зустріч студентів у ТНПУ

з успішними молодими людьми у циклі

«Організація успішної діяльності»

Багато людей часто розмірковують, як досягти успіху у своєму житті, який професійний шлях обрати та, власне, як заробити гроші. Це питання зараз – у всіх на вустах. Про нього й вирішили поговорити студенти у циклі занять «Організація успішної діяльності». Магістранти, студенти факультету педагогіки і психології та історичного факультету зустрілися онлайн із успішними людьми, близькими до їхнього віку. Модератором зустрічі була проф.О.І.Янкович, викладач курсу. Серед запрошених – асистент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти О.І. Пуйо, аспіранти кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти ТНПУ Р. Руденський та А. Шишак. Гості поділилися з присутніми своєю формулою успіху.

Своїми рецептами успіху діляться  О. І. Пуйо, А. Шишак та Р. Руденський
Своїми рецептами успіху діляться  О. І. Пуйо, А. Шишак та Р. Руденський

О.І. Пуйо розповіла про те, як після завершення навчання в університеті виникла необхідність змінити фах. Доля привела її в заклад дошкільної освіти, де вона працювала вихователем. Ольга Ігорівна захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії та заснувала освітню Академію для дітей, батьків та педагогів «Наppy Kids Academy». Вона – успішна людина, яка рекомендує іншим не боятися брати ситуацію у свої руки та рухатися вперед до мрій.А ще – багато читати, постійно самовдосконалюватися.

Р. Руденський – аспірант спеціальності 012 Дошкільна освіта. Ростислав – спікер авторських вебінарів, зокрема «Навчання вдома», «Вбивство презентаціями», автор онлайн-курсу «Досконала презентація», тренер тренінгового центру СУТО, радник першої онлайн-асоціації для освітян України «СУТО ПРО». Він закликав студентів активно читати книги та витрачати зароблені кошти на саморозвиток та самовдосконалення.

А. Шишак – аспірантка спеціальності 013 Початкова освіта, адміністраторка Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ. Андріана має досвід копірайтингу, пише вірші та прозу, створила візуалізовані казки для дітей. Кілька років займалася репетиторством з німецької мови. Розповіла про те, як можна якісно поєднувати навчання та підробіток. Вважає, що успіхом є вже навіть перший крок на шляху до нього, а умовами досягнення вершин є відповідальна праця, крута команда людей поруч та дрібка везіння.

Продуктивна зустріч у межах циклу «Організація успішної діяльності»

Цікаві історії життя спікерів надихнули студентів рухатися до мрій і пам’ятати про те, що якщо ти зробиш перший крок вперед, то світ допоможе зробити другий.

Заступник декана факультету
педагогіки і психології