Тематичний Тиждень кафедри теорії і методики української та світової літератури ТНПУ «Мистецькі локації Тернопілля» (ФОТО)

Тематичний Тиждень
кафедри теорії і методики української
та світової літератури ТНПУ
«Мистецькі локації Тернопілля»

У непростих умовах, але стрімко минув Тиждень кафедри – світлий, добрий, запрограмований на позитив кожного його учасника. Він відбувся вітаїстично, бо продукував лише позитивні емоції, переключав із повсякденних реалій на інші буттєві регістри: гармонії, естетики, мистецтва: мотиваційно-пізнавальні екскурсії в Тернопільський обласний краєзнавчий музей, Меморіальний музей-садибу Леся Курбаса у Старому Скалаті, дивовижне село Вікно Гримайлівської селищної громади з його «вікнинами» та скелями Івана Франка, закулісся Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Тараса Шевченка, Марійський духовний центр «Зарваниця».

У краєзнавчому музеї

У Старому Скалаті

У селі Вікно

У Зарваниці.
У Зарваниці

Кафедральний Тиждень оздобив навчальний процес та збагатив нас інтелектуально. Не можу не згадати захід-лекцію «Європейські обрії Володимира Гнатюка: минуле, сучасне, майбутнє» в рамках ювілейного року видатного академіка в нашому університеті та
методичний круглий стіл «Мемуари як джерело вивчення життєпису письменника», де активно обговорювалося питання вивчення біографії митця як методична проблема.

Під час методичного семінару

Відтак чимало шляхів та історій зійшлися в нашому мандрованому кафедральному Тижні: екзотика рідного краю, сила життєвої енергії, невичерпна мудрість народу, фатальність життя…

Дякую студентам-філологам (передусім першого курсу!) за неймовірну небайдужість, а дорогим колегам – за невпинний наставницький труд під знаменом високої духовності! Ми віримо в те, що робимо!

Світлана Бородіца