ТНПУ на   MEET UP! The digital Lab of Ideas (ФОТО)
ТНПУ на   MEET UP!

The digital Lab of Ideas

Участь у міжнародних проєктах стала доброю традицією серед науковців ТНПУ, що є свідченням високого професіоналізму та орієнтованості на розширення міжнародного співробітництва університету.

30 вересня 2021 р. викладачка кафедри філософії та суспільних наук Тимків І.М. представила ТНПУ ім. В.Гнатюка на  MEET UP! The digital Lab of Ideas (програма Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє (EVZ)»  спільно з Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини), що була організована для представників неурядових організацій, університетів, шкіл і для всіх зацікавлених осіб в країнах Східного партнерства та Німеччини. Серед учасників – науковці з Німеччини, Молдови, України, Білорусі, Вірменії, Азербайджану та  Грузії.

Учасники зустрічі

Ключовий фокус заходу – створення лабораторії ідей, наповненої експертними знаннями, інтерактивними можливостями участі, груповою роботою.

Нетворкінг

Присвячено історичній пам’яті та культурі пам’яті

Працюємо спільно
Не забути!

Зокрема, науковиця ТНПУ ім.В.Гнатюка взяла активну участь у роботі двох секцій та нетворкінгу, присвячених  культурі пам’яті, залученню молоді, демократії і прав людини.

Робота з інтерактивною платформою

Викладач кафедри філософії та суспільних наук
Тимків І. М.