Вітаємо випускницю ТНПУ Оксану Юрків з перемогою на конкурсі  Global Teacher Prize Ukraine!
Вітаємо випускницю ТНПУ Оксану Юрків
з перемогою на конкурсі
Global Teacher Prize Ukraine!

Академічна спільнота ТНПУ та факультет фізичного виховання щиро вітають випускницю університету Оксану Юрків, яку визнали найкращою вчителькою фізкультури 2021 на церемонії Global Teacher Prize Ukraine!

Бажаємо Оксані натхнення, блискучих перемог, крилатих мрій і здібних учнів! Нехай любов да дітей і фізкультури сповнює натхненням і енергією на втілення найсміливіших задумів!

Сьогодні Оксана стала героїнею багатьох публікацій ЗМІ.  Церемонія нагородження найкращих педагогів України відбулася у Міжнародний день учителя на Софійській площі у Києві і транслювалася онлайн по ТБ.

Оксана Юрків - вчителька фізичної культури Козівської державної української гімназії ім.В.Герети. Оксана разом з гандбольною командою були чемпіонами України в Першій лізі, вона була бронзовою призеркою чемпіонату України з гандболу та срібною призеркою Універсіади України. Пізніше працювала тренером з гандболу у Козівській ДЮСШ.

Оксана отримала грошову винагороду у 30 000 грн від JuniorZ та освітню поїздку до Німеччини від Фонду соціальної справедливості.

Довідково

Зазначимо, Global Teacher Prize – щорічна світова премія для вчителів. Її започаткував мільярдер Санні Варкі у 2014 році. Національну премію у 2017 році ініціювала громадська спілка "Освіторія", аби відзначити внесок українських вчителів і підняти престиж їх професії. Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також підтримку в реалізації власних освітніх проєктів від "Освіторії".

Пресслужба ТНПУ