Запрошуємо відвідати музей Володимира Гнатюка на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Запрошуємо відвідати
музей Володимира Гнатюка
на факультеті філології і журналістики ТНПУ

Триває ювілейний рік Володимира Гнатюка. У стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка впродовж року відбуваються урочистості щодо вшанування пам’яті видатного вченого європейського рівня.

З метою ознайомлення учнівської та студентської молоді з життєвим та творчим шляхом Володимира Гнатюка, було проведено серію екскурсій у музеї патрона нашого навчального закладу.

Екскурсію у музеї Володимира Гнатюка проводить к.ф.н., доц. Т. М. Скуратко

Стежками Володимира Гнатюка

Щиро дякуємо усім, хто разом із нами доторкнувся до багатої духовної скарбниці Володимира Гнатюка: студентам І та ІІІ курсів факультету філології і журналістики, студентам І та ІV курсів фізико-математичного факультету, учням та вчителям Тернопільської ЗОШ № 16 ім.В.Левицького, учням та вчителям Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 ім.І.Блажкевич».

З музеєм Володимира Гнатюка знайомляться студенти І курсу факультету філології і журналістики

У музеї Володимира Гнатюка з учнями та вчителями Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 ім. І. Блажкевич»

Музей Володимира Гнатюка відвідали учні та вчителі Тернопільської ЗОШ № 16 ім. В. Левицького
Музей Володимира Гнатюка відвідали учні та вчителі Тернопільської ЗОШ № 16 ім.В.Левицького

Важливо, щоб це стало доброю традицією, тому запрошуємо усіх охочих відвідати музей Володимира Гнатюка, що знаходиться на факультеті філології і журналістики.

Тетяна Скуратко