Освітньо-наукова програма «Соціальна робота» третього рівня вищої освіти (PhD) визнана «зразковою», що підтверджує високий рівень підготовки докторів філософії

Зразковими практиками в реалізації освітньо-наукової програми «Соціальна робота» визнано проєктну діяльність: соціальні ініціативи в межах України, освітні та наукові проєкти, в тому числі міжнародні; висококваліфікований склад науково-педагогічних працівників; сучасне інформаційне, матеріально-технічне та соціальне забезпечення, що дозволяє проводити навчання та наукові дослідження на високому рівні.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка висловлює вдячність Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми доктора філософії «Соціальна робота».

Дякуємо експертній групі та галузевій експертній раді за належну фахову роботу, за надані пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення освітньої програми.

Щиро вітаємо гаранта освітньої програми - доктора педагогічних наук, професора Олексюк Наталію Степанівну, науково-педагогічних працівників кафедри, адміністрацію, структурні підрозділи університету, студентську спільноту із «зразковим» проходженням акредитації, за командну роботу, згуртованість та професіоналізм.

Заступник завідувача навчально-методичного відділу
Пежинська Ольга Михайлівна