У ТНПУ для студентів спеціальності 242 Туризм    проведено майстер-клас “Менеджменту у туризмі”

У ТНПУ для студентів спеціальності 242 Туризм

проведено майстер-клас

“Менеджменту у туризмі”

Продовження співпраці із засновницею туристичної агенції ”СонцеВид-Тур” Дрозд Наталією Юріївною, спеціалізацією якої є організація паломницьких турів, проходило під час організованого 5 жовтня на 2 парі майстер-класу для студентів 4 курсу спеціальності 242 Туризм із “Менеджменту у туризмі”.

Для студентів на четвертому році навчання на спеціальності 242 Туризм важливим є розуміння і вміння здобуті теоретичні знання реалізувати у практичній діяльності під час вже самостійного формування і організації туристичного продукту. Саме із цією метою організовано і проведено цей захід.

На початку майстер-класу спілкування із студентами проходило у формі діалогу, що дало можливість виявити їх теоретичні знання.

Цінні поради перед обрахунками вартості турів

Після чого вони мали можливість ознайомитись із переліком турів, які на даний час пропонує на туристичному ринку туристична агенція ”СонцеВид-Тур”, обрати за своїми уподобаннями напрямок для самостійного формування і обрахунку вартості туристичного продукту.

Вибір студентами турів для обрахунку їх вартості

Перед початком самостійної роботи студентів подана теорія викладачем підкріплювалася прикладами Наталії Юріївни із апробованих нею турів і наданням практичних рекомендацій із особливостей наповнення туристичного продукту різними видами послуг, відбору місць проживання і харчування для різного складу туристичних груп, що є особливо важливим для формування ціни кожної послуги і вартості туру загалом. Акценти зроблено на можливість і необхідність використання вже здобутого теоретичного матеріалу із “Менеджменту у туризмі” та інших навчальних дисциплін у туристичній діяльності, а також, на які моменти теорії потрібно ще звернути особливу увагу під час продовження вивчення даної дисципліни.

Після активної роботи над формуванням і обрахунком вартості туристичного продукту студентами, проходило продуктивне обговорення і підведення підсумків роботи всього заходу.

Обговорення результатів роботи студентів

Майстер-клас проходив із дотриманням всіх протиепідемічних вимог відповідно до наказів і розпоряджень керівництва нашого університету.

Доцент кафедри географії України і туризму
Альтгайм Любов Богданівна