Відбулася зустріч студентів факультету фізичного виховання ТНПУ з представниками патрульної поліції  (ФОТО)
Відбулася зустріч студентів

факультету фізичного виховання ТНПУ

з представниками патрульної поліції

7 жовтня на факультет фізичного виховання ТНПУ із інформаційно-роз'яснювальною метою завітали працівники управління патрульної поліції Тернопільської області. Зустріч відбулась у дружній атмосфері.

Працівники патрульної поліції ознайомили студентів із особливостями своєї професійної діяльності, основними завданнями патрульних у контексті забезпечення правопорядку.

Слово мають гості

Студенти виявляють інтерес

Особливий акцент було зроблено на можливостях працевлаштування студентів ТНПУ у патрульну поліцію та представлено основні вимоги до кандидатів, зокрема:
громадянство України;
вік від 18 до 40 років;
вільне володіння державною мовою;
повна загальна середня освіта;
відсутність судимостей;
фізична підготовка.

Буклет

Представники патрульної поліції також ознайомили студентів із перевагами роботи у патрульній поліції, зокрема можливість подальшого кар'єрного зростання у різних правоохоронних органів та соціальне забезпечення (відшкодування вартості за житло та пільгові кредити).

Не менш актуальним стало обговорення прав і обов'язків громадян у контексті їхнього діалогу із поліцейськими, гості закцентувалиу увагу на тому як уникнути непорозумінь та конфліктних ситуацій із поліцейськими.

Усі учасники зустрічі мали змогу ставити питання патрульним та обговорювати актуальні питання співпраці правоохоронних органів та громадян.

В.Наумчук
Завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання В.І.Наумчук

В ході зустічі

Пресслужба ТНПУ