У ТНПУ ім. В.Гнатюка підвели підсумки Європейського тижня спорту - 2021
У ТНПУ ім. В.Гнатюка підвели підсумки

Європейського тижня спорту - 2021

За головування ректора Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, професора Богдана Буяка відбулось засідання щодо підведення підсумків проведення в університеті Європейського тижня спорту - 2021. Про заходи проведенні у нашому університеті доповів проректор з навчально-методичної роботи професор Ігор Гевко. У своєму виступі він зазначив, що в університеті проведено низку заходів спрямованих на популяризацію спорту серед студентської молоді, це і олімпійський урок, урочиста посвята у студенти майбутніх спортивних педагогів, всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід #OLYMPICLAB – модуль бізнес та кар’єра, модуль гендерна рівність #OLYMPICLAB_#BWF_SHUTTLE_TIME бадмінтон, захід за програмою Всеукраїнського проекту DO like OLYMPIANS та інші.

Виконуючий обов’язки декана факультету фізичного виховання Андрій Огнистий повідомив присутніх про те, що студенти факультету фізичного виховання провели майстер класи та показові виступи з стрітболу, бадмінтону, футболу, волейболу, боротьби, боксу, армспорту, корфболу. Всі бажаючі могли ознайомитись із особливостями занять видами спорту які культивуються у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка поспілкуватись із викладачами і тренерами.

З нагоди завершення днів Європейського тижня спорту та в переддень працівника освіти ректор університету Богдан Буяк відзначив керівників підрозділів факультету фізичного виховання подяками та атрибутикою, яку надав Національний олімпійський комітет України.

Спорт – об’єднує, надихає, робить нас сильнішими. Займайтеся спортом ми збудуємо сильну, незалежну й красиву Європейську Україну.

Андрій Огнистий