Гостьова лекція професора ТНПУ для майбутніх бакалаврів в університеті м.Мукачево

Гостьова лекція професора ТНПУ
для майбутніх бакалаврів
в університеті м.Мукачево

Доктор педагогічних наук, професор Янкович Олександра Іванівна, завідувач кафедри педагогіки  й методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, завідувач кафедри ранньої освіти, спеціальної  педагогіки і ресоціалізації Куявсько-Поморської  вищої школи (м.Бидгощ, Польща) 05 жовтня 2021 року завітала до Мукачівського державного університету з гостьовою  лекцією

Для здобувачів освіти спеціальності 013 «Початкова освіта», ОС «Бакалавр», представлено результати наукового дослідження знаного фахівця  щодо  дидактичних особливостей  освітнього процесу.

У рамках  вивчення дисципліни «Дидактика» зокрема актуальною була інформація з проблеми розвитку освітніх технологій та їх застосування в початковій школі. Професор Янкович О. І. поділилася досвідом роботи з майбутніми фахівцями та представила авторську працю – навчальний посібник  «Освітні технології  у початковій школі».

Студенти Мукачівського університету під час гостьової лекції.

Студенти Мукачівського університету під час гостьової лекції

Янкович демонструє фрагмент фільму про методи здоров'язбережувальних технологій.
О.Янкович демонструє фрагмент фільму про методи здоров'язбережувальних технологій

Такі гостьові лекції дають студентам можливість ознайомлюватися з різними поглядами на розвиток теорії навчання та технологію освітнього процесу, здійснювати усвідомлений вибір навчальних дисциплін, проєктувати і моделювати індивідуальну траєкторію професійної  педагогічної підготовки.

Доктор педагогічних наук, професор,
завідувач кафедри теорії та методики початкової освіти
Мукачівського державного університету
Товканець Г. В.