Студенти  ТНПУ беруть участь у

програмі з вивчення китайської мови

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка вкотре продовжує надихати студентів та викладачів на всебічний розвиток та максимальне використання власного потенціалу.

Студенти  ТНПУ беруть участь у програмі з вивчення китайської мови

Завдяки партнерству Тернопільського національного педагогічного та Пекінського політехнічного університетів студенти отримали нагоду стати не лише учасниками мовних курсів , а й вивчати культуру та особливості передової країни світу.

Цього року університет надав можливість взяти участь у програмі з вивчення китайської мови протягом цілого навчального року. У здобувачів освіти з’явилась унікальна можливість з вивчення китайської мови та не тільки. Однією із найбільших переваг є двомовне викладання, яке відбувається англійською та китайською. Крім того, до навчання залучені люди з усього світу, наприклад , Німеччина , Великобританія, Індія, Монголія, США…

Студенти  ТНПУ беруть участь у програмі з вивчення китайської мови

Освітній процес проводиться на базі спеціально розроблених онлайн платформ з поєднанням штучного інтелекту. Останній, насамперед, відстежує активність учня під час практичного заняття, кількість відповідей та додаткових балів , відвідуваність , вчасність приєднання до пари та виконання усіх поставлених завдань  як протягом уроку , так і позакласних. Згодом надсилається звіт успішності навчання та оцінка конкретного студента. Матеріальна база досконало розроблена та включає в себе сертифіковані підручники , таблиці, аудіо записи , інтерактивні дошки та тестові завдання до кожного предмета окремо.

Студенти  ТНПУ беруть участь у програмі з вивчення китайської мови

Варто звернути увагу й на те, що усі викладачі професійного рівня та мають великий досвід у підготовці студентів. До того ж ,кожен з них вільно володіють англійською мовою та комп’ютерними навичками. Окрім того є куратори , технічні працівники та керівники підгруп ,які підтримують всі аспекти на вищому рівні.  Не зважаючи на те , що опанування мови є головною метою курсу , достатня увага приділена також ознайомленню з культурою, мистецтвом, національними святами та традиціями, особливостям повсякденного життя і потенціалу розвитку держави.

Студенти  ТНПУ беруть участь у програмі з вивчення китайської мови

Підводячи підсумки, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка надає своїм студентам та викладачам неоціненні можливості у навчальній сфері та реалізації власного потенціалу та навичок.

Крістіна Жесткова,
студентка факультету іноземних мов ТНПУ