Делегація ТНПУ на чолі з ректором  відвідала Університет Мармара:  підписано Меморандум (ФОТО)
Делегація ТНПУ на чолі з ректором

відвідала Університет Мармара:

підписано Меморандум

В останній день візиту в Турецьку Республіку відбулася зустріч делегації ТНПУ на чолі з ректором, проф.Богданом Буяком із керівництвом Університету Мармара.

Перший проректор, професор Хасан Коркут привітав українців у стінах провідного турецького університету, відзначив значущість міжнародної співпраці. Перемовини завершилися підписанням Меморандуму про порозуміння.

Обговорення перспектив співпраці
Зустріч в ректораті

Меморандум підписано

Обмін сувенірами в знак добрих намірів

Співпраці - бути!

Більше світлин дивіться в
альбомі

Директор Міжнародного офісу та академічної співпраці, проф. Нурі Тіназ і заступник, професор Мерт Денізджі репрезентували результати діяльності відділу. Обговорили втілення проєктів Еразмуз (розробник проф. Мар'яна Сокол).

Обговорення перспектив співпраці
Обговорення перспектив співробітництва

Декан історичного факультету, проф. Фехмі Їхназ під час екскурсії в своєму підрозділі розповів про особливості освітнього процесу, дослідницької діяльності, виявив інтерес до академічної співпраці з історичним факультетом ТНПУ (декан Володимир Місько).

"Напрацювання візиту в Турецьку Республіку мають знайти втілення в конкретних проєктах, академічній мобільності, стипендійних програмах", - підсумував ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк.

Кількість партнерів ТНПУ зростає!

Пресслужба ТНПУ