Сьогодні святкує ювілей професор ТНПУ  Поліщук Віра Аркадіївна!

Сьогодні святкує ювілей професор ТНПУ

Поліщук Віра Аркадіївна!

Колектив кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності, факультет педагогіки і психології та вся академічна спільнота ТНПУ щиросердно вітають із ювілеєм вельмишановну завідувачку кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності, доктора педагогічних наук, професора Поліщук Віру Аркадіївну!

Сьогодні святкує ювілей Поліщук Віра Аркадіївна!
квіти

Дорога Віро Аркадіївно, зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення всіх професійних і особистих задумів.

Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а Ваші професійні старання були винагороджені вдячністю Ваших учнів.

Хай доля збагачує Вас творчим і життєвим натхненням, душевною гармонією та радістю сьогодення.

Нехай у Вашому домі завжди панують любов, достаток і злагода.

Надихаємося Вашим оптимізмом та енергійністю, захоплюємося активною життєвою позицією та професіоналізмом!

Многая літа!