ТНПУ - учасник проєкту «DigIn.Net2: Deutsch-Ukrainisches Netzwerk DigitalerInnovationen-2» (ФОТО)

ТНПУ - учасник проєкту
«DigIn.Net2: Deutsch-Ukrainisches
Netzwerk DigitalerInnovationen-2»

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка є одним із п’яти закладів вищої освіти України, які беруть участь у проєкті «DigIn.Net2: Deutsch-Ukrainisches Netzwerk DigitalerInnovationen-2».

Проєкт спрямований на підтримку ідей здобувачів вищої освіти та молодих науковців  у сфері цифрових інновацій та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

19 жовтня відбулося перше спільне засідання керівників (Галина Фальфушинська) та координаторів (Галина Генсерук) проєкту з кожного закладу вищої освіти України та Університету прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина).

Проєкт DigIn.Net2.j

Під час зустрічі було продемонстровано результати проєкту DigIn.Net та окреслено перспективний план DigIn.Net2 (2021-2023).

Переспективи проєкту DigIn.Net2

Проректор з наукової роботи