Екскурсія Тернополем студентів-першокурсників хіміко-біологічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Екскурсія Тернополем

студентів-першокурсників

хіміко-біологічного факультету ТНПУ

Тернопіль – одне із наймальовничіших міст Західної України з  неймовірними краєвидами та історичними місцями, яке називають студентською столицею України.

11 жовтня студенти-першокурсники хіміко-біологічного факультету і куратори – асист. Яворівський Р. Л. (СОБХ-11) і доц. Москалюк Н.В. (СОБХ-12) провели екскурсію під назвою «Вулицями невідомого Тернополя». Захід був спрямований на інтеграцію першокурсників, ознайомлення студентів з архітектурною та культурною історією міста Тернопіль. Екскурсію цікавими місцями «файного» міста з описами і фото провів викладач кафедри географії та методики її навчання Гавришок Б. Б.

Знайомство з містом розпочали з Тернопільського замку, який закладений коронним гетьманом Я. Тарновським, на честь якого названий Тернопіль. Студенти дізналися історію заснування і руйнування Тернополя, саме у 1950-х роках відбулася масштабна відбудова міста. Також почули цікаві розповіді з життя С.Крушельницької, режисера Л. Курбаса, І. Франка, І. Герети пов’язані з містом. Пройшлися давніми вуличками Тернополя, зокрема, Валова, Руська і головним майданом Тернополя, який разом із бульваром Тараса Шевченка композиційно утворює сучасне середмістя і є одним з улюблених місць відпочинку тернополян, де проходять велелюдні зібрання, відбуваються мистецькі та політичні заходи.

Одна з локацій екскурсії. Майдан Волі.
Одна з локацій екскурсії - Майдан Волі

У Тернополі збереглися безліч пам’ятників архітектури, історії та культури, які студенти мали змогу побачити, а саме: Церква Різдва Христового, Собор Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці, Надставна церква, пам’ятники Тарасу Шевченко, королю Данилу Романовичу, Олександру Пушкіну, Майдан Волі, Театральна площа, театр та інші.

Про цікаві і невідомі факти міста Тернопіль
Про цікаві і невідомі факти міста Тернопіль розповідає Б.Б.Гавришок

Студенти н
асолодилися красою перлини Тернополя – озером, що знаходиться у центрі міста, познайомилися із гостинними місцевими жителями та відкрили для себе багато нового про наше місто, яке в найближчі роки стане для них домівкою.

Розповідь про визначні місця міста

Екскурсія пройшла вдало, студенти мали змогу поспілкуватися і познайомилися зі своїми старшими колегами, які з радістю допоможуть, поділяться своїм досвідом. Великий інтерес студентів до цього заходу свідчить про необхідність проведення систематичних культурно-масових зустрічей.

Спільна світлина на згадку
Вечірній Тернопіль на добру згадку

Дорогі першокурсники, нехай студентські роки проведені у стінах нашого університету і в атмосфері нашого міста стануть незабутніми і найкращими у вашому житті!

Наталія Москалюк,
Руслан Яворівський