72 роки кафедрі фізичного виховання ТНПУ

Сьогодні виповнюється 72 роки самовідданої праці колективу кафедри фізичного виховання університету.

Здобутки кафедри – це яскравий приклад високого професіоналізму, таланту, вміння долати труднощі та впевнено прямувати до нових вершин.

Запорукою успіху кафедри є велике бажання творити та розвивати науку, нести світло знань та умінь в серця молодих людей, робити добро людям та вчити їх берегти здоров'я.

кафедра

Факультет фізичного виховання та академічна спільнота ТНПУ у цей святковий день щиро бажають мудрим та авторитетним фахівцям кафедри міцного здоров’я, творчої наснаги, здійснення всіх задумів, вірних соратників та однодумців, надії на щасливе майбутнє!

72 роки
Щиро зичимо колективу кафедри фізичного виховання ТНПУ нових наукових звершень, професійних успіхів, здійснення найпрекрасніших сподівань та задумів на благо рідного університету, українського народу, зміцнення та процвітання України!
Щастя вам, радості, родинного затишку, добра та благополуччя!