Мистецький проєкт «Музичні системи в епоху історичних змін»   на факультеті мистецтв ТНПУ (ФОТО)

Мистецький проєкт

«Музичні системи в епоху історичних змін»

на факультеті мистецтв ТНПУ

21 жовтня  в рамках тижня факультету мистецтв та  вивчення курсу методика музичного виховання, студенти груп ММ-41 та СОММск-22 під керівництвом доцента Ороновської Лариси Дмитрівни презентували своїм колегам – студентам бакалаврату групам СОММ-11,ММ-31, СОММск-12 , та групі СОММ-21, яка перебувала в дистанційному режимі на платформі - ZOOM, спеціальності "Музичне мистецтво" музично-педагогічні системи світу у віхах історії.

Афіша мистецького проєкту

Творчий інноваційний підхід організаторів та неймовірна атмосфера, яка панувала в просторі, дозволили не лише теоретично ознайомити із матеріалом, але і залучити усіх присутніх до практичної діяльності у тій чи іншій навчальній системі, створили незабутні емоції та навички, які можна буде використовувати у практичній роботі із сучасними школярами, готуючись до виробничо-педагогічної практики.

Виконання музично-ритмічних рухів

Тому у 301 аудиторії факультету мистецтв звучали музичні інструменти,   лунав спів на різних мовах,  учасники і глядачі застосовували хореографічні рухи (зокрема у підготовлених руханках і фізкульт-хвилинках), створювали шумовий оркестр та сольмізували дитячі мелодії.
Миттєвості студентських презентаційних робіт

Цікавим було продумане анонімне голосування глядачів, які оцінювали презентаційні виступи.

Групи ММ-41 та СОММск-22 разом із викладачами

Як зазначили присутні, доцент Топорівська Ярослава Володимирівна та асистент  Спольська Олена Володимирівна, студенти-організатори при підготовці творчого проєкту застосували не лише знання із  методики музичного виховання, але й здобуті теоретичні та практичні вміння з інших навчальних курсів, які вивчали протягом студентських років у ТНПУ.

Студентка факультету мистецтв

Атаманчук Елеонора