COIL-проєкт у межах Академії лідерства з інтернаціоналізації в ТНПУ (ФОТО)

COIL-проєкт у межах Академії лідерства

з інтернаціоналізації в ТНПУ

На факультеті філології та журналістики розпочато фазу реалізації COIL-проєкту «Академія лідерства з інтернаціоналізації». Здобувачі другого (магістерського) рівня чинних на ФІЖ ОПП, а також першого (бакалаврського) рівня ОПП Середня освіта (Фізика, англійська мова і література) працюють спільно з іноземними колегами-студентами у межах курсу «Міжкультурна комунікація: англо-українські паралелі» (викладачі – доц. Ольга Петришина, проф. Мар’яна Сокол). У проєкті також беруть участь студенти університетів США (SUNY Brockport – Державний університет Нью-Йорка, керівник – проф.Джі Занг) і Франції (INUC – Інститут національного університету Шамполіон, керівник – Синтія Боєр).

Ознайомлення учасників із програмою спільного віртуального модуля

Формування мінігруп з українських, американських і французьких студентів.
Формування мінігруп з українських, американських і французьких студентів

Міжкультурна комунікація в дії

Мета проєкту – через створення модулів віртуального обміну, їхню інтеграцію в конкретні компоненти освітньо-професійних програм різних ЗВО налагодити міжкультурну комунікацію, відкрити перспективи спілкування між науковими, освітніми осередками різних країн, пропагувати принципи гуманності і толерантності на прикладі міжнародної академічної співпраці.

Під час створення спільних кейсів здобувачі мають чудову нагоду познайомитися, налогодити контакти із представниками закордонних ЗВО. Інтернет-зустрічі дають можливість студентам обговорювати ментальні, етнокультурні особливості різних націй, стереотипи, які виникають у сучасному суспільстві, і ставлення до них у різних спільнотах. Здобувачі, які беруть участь у проєкті, водночас працюють над покращенням комунікативної іншомовної компетентності, soft-skills.

Сподіваємося, досвід міжнародної співпраці в межах COIL-проєкту згодом стане звичним компонентом реалізації зазначених ОПП, бо дієвість і прогресивність таких заходів відзначають як українські, так і закордонні партнери.

COIL-дискусія

Мар’яна Марковська – здобувачка другого (магістерського) рівня

факультету філології і журналістики

Ольга Петришина – завідувачка кафедри української мови та методики її навчання