Представники факультету педагогіки і психології ТНПУ відвідали столичний ЗДО «WonderLand»
Представники факультету

педагогіки і психології ТНПУ

відвідали столичний ЗДО

«WonderLand»

Під час робочого візиту представники факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали ЗДО «WonderLand» у м.Київ, у якому проходять практику студентки ФПП ТНПУ, які беруть участь у програмі обміну студентів "SAM Україна" та зараз навчаються у НПУ ім.М.Драгоманова.

Студентів і викладачів гостинно зустріли засновник приватного ЗДО «WonderLand» Вікторія Єрьоміна і стейкхолдер Галина Савлук.

Студенти в межах навчально-педагогічної практики ознайомилися з сучасним універсальним розвивальним середовищем та його компонентами: сенсорною кімнатою для дітей молодшого дошкільного віку, яка розділена на два функціональні блоки – релаксації та активізації; LEGO-кімнатою для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей середнього дошкільного віку; освітнім STEM-простором, де дитина старшого дошкільного віку пізнає, досліджує, експериментує та конструює; музичною і спортивною залою із скалолазною стінкою; міні-кухнею для кулінарних майстер-класів дошкільників.

Сміливіше, малюк!

Зустріч відбулася за сприяння представників педагогічного факультету НПУ ім. М.П. Драгоманова: завідувачки кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, проф. Ганни Цвєткової та завідувачки кафедри педагогіки і методики початкового навчання, проф. Олени Матвієнко.

Програма студентської академічної мобільності (SAM Україна), яка є частиною програми House of Europe, фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою.

Факультету педагогіки і психології ТНПУ