Ректор ТНПУ підписав договір про співробітництво з Великоберезовицькою територіальною громадою

Договір про співробітництво у сфері освіти між Великоберезовицькою територіальною громадою та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка підписали голова громади Андрій Галайко та ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Буяк.

Договір передбачає співпрацю громади й університету щодо реалізації спільних проектів навчання в ТНПУ осіб за кошти ТГ, проведення в установах ТГ (школах, дитсадках, виробничих та інших підприємствах) педагогічних та виробничих практик, профорієнтаційних, виховних, культурно-освітніх заходів тощо. Організація програм та курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, адміністративного персоналу та фахівців народного господарства на базі ТНПУ відповідно до вимог чинного законодавства України. Реалізація інших освітніх, наукових, соціальних, міжнародних проєктів, спрямованих на співробітництво між ТНПУ та Великоберезовицькою громадою. Також передбачається спільна підготовка і подання проектів з актуальних напрямків розвитку громади.