Студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка – призери чемпіонату світу з жиму штанги лежачи! (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка –

призери чемпіонату світу

з жиму штанги лежачи

З 22 по 31 жовтня 2021 року у литовському місті Вільнюс проходить чемпіонат світу з жиму штанги лежачи серед усіх вікових груп. Загалом за право бути найсильнішою державою, змагаються в складі збірних команд понад 700 спортсменів.

На цих змаганнях, мали честь представляти нашу державу в складі збірної команди України студенти факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В. Гнатюка Грошко Ігор і Марія Полянська.

Жим штанги у виконанні Ігоря Грошка

У ваговій категорії до 83 кг серед юнаків Грошко Ігор, виборов 2 місце, а Полянська Марія у змаганнях серед жінок посіла третю сходинку п’єдесталу.

Марія Полянська перед виходом на поміст.
Марія Полянська перед виходом на поміст

Також у ваговій категорії до 57 кг серед жінок відзначилась випускниця факультету іноземних мов ТНПУ, майстер спорту України міжнародного класу Коляденко Мар‘яна, яка здобула бронзову нагороду.

Маряна Коляденко_бронзова призерка чемпіонату світу
Мар'яна Коляденко - бронзова призерка чемпіонату світу

Нагадаємо, що для Ігоря Грошка це був перший міжнародний виступ. До цього наш студент, який до речі є членом збірної команди України перемагав на чемпіонаті України серед юнаків.

У свою чергу, Марія Полянська, яка, до речі, є членом збірної команди України, майстром спорту України міжнародного класу, цьогоріч перемогла на чемпіонату Європи і світу, встановила європейські та світові рекорди серед дівчат і зараз успішно дебютувала на дорослому рівні.

Марія Полянська_бронзовий призер чемпіонату світу.
Марія Полянська - бронзовий призер чемпіонату світу

Результати наших студентів-спортсменів допомогли збірній команді України здобути третє командне місце серед жінок і юнаків відповідно, серед понад 50 країн-учасниць чемпіонату світу.

Тренуються наші студенти під керівництвом випускників факультету фізичного виховання ТНПУ, тренерів-викладачів обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Ігоря Лисого, Анастасії Лисої (Наконечної) Андрія Злочовського, за підтримки автора цих рядків.

Вітаємо наших студентів з вдалим виступом і бажаємо їм подальших успіхів у спорті та навчанні!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.