Першокурсники-журналісти ТНПУ взяли участь в психологічному тренінгу   “Я – студент” (ФОТО)

Першокурсники-журналісти ТНПУ
взяли участь в психологічному тренінгу

“Я – студент”

У рамках співпраці Центру освітніх та психологічних інтерактивних технологій та Психологічної служби магістранти кафедри психології розвитку та консультування розпочали серію тренінгів для першокурсників. Провели зустріч магістранти факультету педагогіки та психології групи мП-11 (Марія Комар, Вікторія Рега та Ганна Літвінова) під фаховим модеруванням доцента кафедри психології розвитку та консультування Зоряни Михайлівни Адамської. Організували зустріч куратор групи Ж-11 Наталія Василівна Драган-Іванець та практичний психолог психологічної служби ТНПУ Ольга Ярославівна Логвись.

Учасники тренінгу

Студенти пишуть свої очікування від тренінгу

Мета психологічного тренінгу «Я – студент» –  адаптації першокурсників до нового етапу в їхньому житті.

Мета заняття
Мета онлайн-тренінгу

Студенти прагнуть навчитись комунікувати одне з одним і в команді та подолати страх, коли висловлюють власні думки та погляди. Практичне заняття складалось з цікавих психологічних вправ: “Знайомство та представлення себе метафорою”, ”Чому я хочу стати журналістом”, “Хто я”.

Вправа "Метаморфоза"
Правила виконання вправи "Метафора"

Тренер Ганна Літвінова пояснює, як виконувати психологічну вправу

Студенти мали змогу ефективно працювати у групах. У результаті уклали власні правила комунікації.

Студент  групи Ж-11 Голуб Назар переконаний, що зарядився приємними емоціями: “На початку було страшно від невідомих завдань, але пізніше страх зник, а дружня атмосфера вмотивувала вчитись та йти до своїх цілей. Приємно здивований креативністю одногрупників та познайомився з ними ще ближче”.

Студент групи Ж-11 Іван Паньків ділиться враженнями від тренінгу

Тренери-магістранти розповіли, що теж відчули хвилювання та страх на початку заняття, проте, коли познайомились із майбутніми журналістами ближче, то все минуло.

Варто зауважити, що тренінги триватимуть 10 занять (щовівторка), тому всі з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

Студентка Ж-11

Інна Гошовська,