"У вінок шани і пам’яті славних героїв України": мистецька зустріч студентів ТНПУ з ліцеїстами (ФОТО)

"У вінок шани і пам’яті
славних героїв України":
мистецька зустріч студентів ТНПУ
з ліцеїстами

22 жовтня в актовій залі Тернопільського ліцею № 21 –  спеціалізована школа мистецтв ім. І. Герети відбувся мистецький захід у рамках профорієнтаційної роботи на тему: «У вінок шани і пам’яті славних героїв України», присвячений Дню козацтва і Покрови. Зустріч об’єднала музикантів, художників і хореографів ТЛ № 21 ШМ ім.І.Герети і ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Студентки ОМ-44 обрали зображення бандури - музичного символу України

Танцює Галичанка ТЛ № 21 Ш М ім. І Герети.
Танцює "Галичанка" ТЛ № 21 Ш М ім. І Герети

Спілкування тривало у тісному творчо-креативному тандемі. Цікавим і оригінальним був святковий концерт.  Діти музикували на бандурі, сопілці, скрипці, гітарі, віолончелі, флейті, виконували запальних танців, втілювали музичні образи у живописі і графіці.

Студентки ОМ-44 обрали зображення бандури - музичного символу України

Свої емоції, почуття, враження,  переживання  передали у художніх творах студентки групи ОМ-44, СОММ-41, СОММск-12 факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка. Оксана Гавришко, Христина Самуляк, Оля і Юля Михайлюки співали стрілецьких і повстанських пісень. Звуки бандури схвилювали, надихнули й зігріли душу Іванці Гац, Анастасії Кусі, Оксані  Левицькій, Тетяні Черевик, Ірині Шевчук. Така подія стала корисною нагодою відкрити для себе щось нове.

Учні, студенти і керівники творчих колективів

Куратори кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання кандидат мистецтвознавства, доцент Рублевська Наталія Володимирівна, кандидат мистецтвознавства, доцент Вольська Світлана Олексіївна, викладач Мацишин Зоя Анатоліївна, кандидат мистецтвознавства доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Марія Євгеньєва обмінялися педагогічним досвідом.

На сцені учасники мистецького дійства

Мистецька зустріч заклала підґрунтя для подальшої співпраці.

М. Євгеньєва