Студентки ТНПУ на міжнародному семінарі по роботі з національними меншинами (ФОТО)

Студентки ТНПУ на міжнародному семінарі

по роботі з національними меншинами

«Найкраще я засвоюю те, що роблю особисто…»

Під таким мотиваційним гаслом Середня Наталія, студентка 2 курсу німецького відділення та Муц Зоряна, магістрантка першого курсу німецького відділення факультету іноземних мов нашого університету мали змогу отримати чималий досвід, взявши участь з 21.10.2021 по 24.10.2021 у семінарі для студентів та молодих вчених «Жива різноманітність. Робота з національними меншинами в Україні, Грузії та Німеччини» у рамках програми «MeEET UP! Молодь за партнерство!».

Семінар відбувся у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича: тут обговорювалися основні організаційні моменти та підбивалися підсумки проєкту, який в онлайн-режимі тривав ще з вересня 2021 р. Головним пунктом, який складав основну змістову частину проєкту, були відвідини його учасниками сіл польських та румунських меншин. Саме там студенти, беручи інтерв’ю в їх мешканців, могли почути захоплюючі історії, ознайомитися з вражаюче цікавими фактами життя національних меншин в Україні, поринути в колоритну атмосферу автентичних звичаїв та традицій.

Знайомство студенток ТНПУ із ЧНУ

Мегазахопливий робочий процес
-Знайомство студенток ТНПУ із ЧНУ
- Мегазахопливий робочий процес

Робота у семінарі принесла студентам чимале задоволення, адже, за їхніми словами, кожна зустріч була унікальна, тепла та повчальна.

Закулісся. Інтерв'ю у школярки румунської меншини

Заряд позитивом та щирістю дітей польської меншини

Нашим студенткам робота в проєкті дуже сподобалася. Вони сподіваються, що кількість таких заходів для студентської спільноти буде і надалі зростати, що сприятиме активній партнерській діяльності між студентами як українських, так і іноземних ЗВО.

Житомир, Рівне, Тернопіль та Чернівці познайомилися, отже, партнерство не за горами

За допомогу і сприяння участі в проєкті його учасниці і весь колектив кафедри висловлюють щиру подяку ректору нашого університету проф. Буяку Б.Б. та декану факультету іноземних мов доц. Кебалу М.С. Особлива подяка адресується начальнику міжнародного відділу Чернівецького національного університету С.М. Луканюку за запрошення до участі в проєкті та всебічну допомогу.

Завідувач кафедри німецької філології
та методики навчання німецької мови
доц. Яцюк І.Я.