У Центрі доуніверситетської підготовки ТНПУ  розпочалося навчання!
У Центрі доуніверситетської підготовки ТНПУ

розпочалося навчання!

Слухачі та їхні батьки мали змогу познайомитися і поспілкуватися з Ректором ТНПУ Б.Б.Буяком, викладачами, які забезпечують освітній процес: Л.С.Барна, Г.В. Бачинська, І.Б.Біланик, О.І.Довбуш, А.В. Кузишин, В.Д. Терещенко.

Майбутні абітурієнти отримали компетентні відповіді на актуальні питання: про підготовку до ЗНО, особливості вступу до ЗВО, організація освітнього процесу в ТНПУ тощо.

Ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк розповідає про традиції університету

Наші майбутні абітурієнти

Слухачі побували на заняттях, ознайомились з програмою підготовки, методикою викладання обраних дисциплін.
Якщо Ви ще не встигли приєднатися до нас, то реєструйтеся для навчання в Центрі доуніверситетської підготовки за посиланням: https://forms.gle/3kq52ec5Jr9BSiLn9 або приходьте у головний корпус ТНПУ (каб. 12 ).

Центрі доуніверситетської підготовки ТНПУ