Центр професійного розвитку та лідерства ТНПУ ім. В.Гнатюка бере участь у серії вебінарів від Британської Ради (ФОТО)

Центр професійного розвитку та лідерства
ТНПУ ім. В.Гнатюка
бере участь у серії вебінарів
від Британської Ради

Центр професійного розвитку та лідерства ТНПУ ім. В.Гнатюка (керівник - Олена Гузар) в рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України бере участь у серії нових вебінарів від Британської Ради “Сучасні підходи до викладання”, під час яких українські та британські спікери будуть ділитися практичними напрацюваннями.

28 жовтня 2021 року відбувся перший вебінар Британської Ради «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси». Одним із запрошених спікерів якого була Лісова Наталія – провідний фахівець Центру професійного розвитку та лідерства, доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін ТНПУ ім.В.Гнатюка, із темою «Розбудити студента на першій парі: міф чи реальність?»

Під час виступу

Командна робота студентів ТНПУ

Понад тисячу учасників вебінару змогли ознайомитись з креативними підходами до навчання, отримавши емоції й досвід, за якими варто прийти знову.
Слідкуйте за новинами - далі буде!

Центр професійного розвитку
та лідерства ТНПУ