У «Клубі успішних людей» відбулася зустріч академічної спільноти ТНПУ з Уповноваженим із захисту державної мови  (ФОТО)

У «Клубі успішних людей»
відбулася зустріч академічної спільноти ТНПУ
з Уповноваженим із захисту державної мови

Дія Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», особливості іспиту на рівень володіння державною мовою, гендер і мова, іншомовізми, проблеми білінгвізму і політичного сепаратизму – ці та інші питання стали предметом обговорення в «Клубі успішних людей» на зустрічі студентів, науково-педагогічних працівників з Уповноваженим із захисту державної мови Тарасом Кременем.

Інформативно і переконливо про мову

«Сьогодні на сесії Тернопільської міської ради було прийнято програму розвитку та функціонування української мови як державної. Тож Тернопіль можна вважати мовною столицею України. Як Уповноважений із захисту державної мови розраховую на підтримку свідомих, патріотично налаштованих, освічених молодих людей, зокрема прогресивних працівників і студентів ТНПУ».

Кількасот студентів і викладачів приєдналися до зустрічі в зумконференції та на ютубканалі.

Ректор ТНПУ проф. Богдан Буяк презентував академічні напрацювання в царині словесності, заходах із культури мови.

Було відзначено роль колективу факультету філології і журналістики ТНПУ (декан – проф. Тетяна Вільчинська) в пропагуванні престижності національної мови і культури.

«Середній вік учителя-словесника на Миколаївщині 67 років. У найближчій перспективі ТНПУ стане закладом вищої освіти, до якого такі регіони звертатимуться за молодими прогресивними кадрами», – зазначив Уповноважений.

Після цікавого діалогу - спільна світлина з офлайн-учасниками

Тарас Кремінь - член Клубу успішних людей ТНПУ

Світлина з організаторами біля фотозони ТНПУ

Зустріч актуалізувала проблематику відповідальності кожного свідомого українця не лише в мовному питанні, але й професійній і громадській діяльності, створенні іміджу України в світі.

Завідувачка кафедри української мови

та методики її навчання