Студенти-журналісти ТНПУ взяли участь у  вебінарі  «Діяльність в цифровому просторі. Підготовка до публікації тексту і фото» (ФОТО)

Студенти-журналісти ТНПУ
взяли участь у  вебінарі
«Діяльність в цифровому просторі.
Підготовка до публікації тексту і фото»

У вівторок, 2 листопада, відбувся вебінар, який провела методист відділу у справах молоді ТНПУ Юрчак Людмила Ростиславівна. У заході взяли участь усі охочі, зокрема студенти-журналісти першого курсу факультету філології і журналістики під керівництвом куратора Наталії Василівни Драган-Іванець.

Людмила Ростиславівна розповіла про етапи підготовки тексту та фото до публікації. Вона зазначила: «ТНПУ – це ідеальний майданчик для вашого старту».

Доповідачка продемонстрували учасникам сайт Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та його  аналітику.

Аналітика сайту
Огляд аналітики сайту

Окрім того, слухачам пояснили суть новин та їх особливості. Людмила Юрчак звернула увагу на те, як потрібно робити якісне фото, з якого ракурсу правильно створювати світлини та як обробляти їх перед тим, як розміщувати на інформаційних платформах.

Презентація діяльності
Вибір важливих об'єктів на фото

Важливе правило, з якого є винятки

Робота з фото
Обираємо головне на готовому фото

Своїми враженнями від онлайн-зустрічі поділився майбутній журналіст, студент першого курсу Назарій Голуб: «Вебінар для мене був справді інформативним. Радію, що маю можливість брати участь в таких навчальних заходах».

Студентка групи Ж-11 Інна Сакало зауважила: «Завдяки порадам, які дала Юрчак Людмила Ростиславівна, я зрозуміла як правильно писати матеріал на сайт та на чому варто робити акценти. Вважаю, що такі заходи є корисними для студентів».

Закінчила вебінар Людмила Ростиславівна на дуже позитивній ноті: «ТНПУ – найкращий педагогічний університет України, тому давайте добиватися того, щоб він став ще кращим, особливо на інформаційних платформах».

Студентка Ж -11

Олена Миханцова,