У ТНПУ провели вебінар «До 230-річчя Франца Ксавера Моцарта» (ФОТО)

У ТНПУ провели вебінар

«До 230-річчя Франца Ксавера Моцарта»

1 листопада відбувся онлайн вебінар, приурочений 230-річчю всесвітньо відомого композитора, який значний відрізок життя проживав та творив на теренах України, Франца Ксавера Вольфганга Моцарта.

Мандруючи сьогодні сторінками життя композитора, ми змогли відкрити незвідані грані його особистості:
- Чи гнітила композитора слава батька?
- Чи саме нерозділене кохання до Жозефіни затримало Моцарта на 30 років у Львові?
Про це та багато іншого йшлося під час вебінару.

Вебінар з студентами групи СОММ 41.

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка, Гиса Оксана Андріївна провела надзвичайно цікавий та змістовний екскурс життєвим шляхом та творчістю “львівського Моцарта”.

Дякуємо за отримані знання та можливість стати частиною всесвітньої музичної історії!

Запрошуйте нас ще!

Студентка групи СОММ 41