Практична реалізація   академічної мобільності у сфері психології   в ТНПУ (ФОТО)

Практична реалізація

академічної мобільності у сфері психології

в ТНПУ

Академічна мобільність – одна з основних і необхідних складових якості сучасної системи вищої освіти. Академічна мобільність визначається як переміщення викладачів і студентів ВЗО на певний період часу в інший освітній або науковий заклад у межах чи за межами своєї країни з метою викладання або навчання. Сучасна дистанційна освіта з відповідними технологіями, попри усі свої очевидні недоліки та труднощі, мимоволі «сприяє» поширенню можливостей академічної мобільності.

І така можливість вкотре була зреалізована в рамках дружньої співпраці двох кафедр психології: Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Тема «гостьової» онлайн-лекції – «НЛП як інструмент розвитку особистості».  На початку заходу із привітальними словами та побажаннями до учасників звернулися ректор ТНПУ, проф. Богдан Буяк і зав. кафедри психології ТНПУ, проф. Марина Орап. Далі слово узяли спікери: канд. психол. наук, доцент кафедри психології ЦДПУ Ірина Радул і сертифікований НЛП-тренер Андрій Супрун (м.Кропивницький).

вітальне слово має ректор Богдан Богданович Буяк
Вітальне слово має ректор Богдан Богданович Буяк

До учасників заходу звертається завідувачка кафедри психології Марина Олегівна Орап

Одна зі спікерок гостьової лекції - доцентка Ірина Геннадіївна Радул

Викладачі та здобувачі вищої освіти (майбутні психологи, журналісти, історики) як учасники онлайн заходу ставили чимало запитань спікерам і отримували на них кваліфіковані відповіді. Обговорювалися як теоретико-методологічні питання розвитку НЛП, так і окремі практичні аспекти його реалізації. Майбутніх психологів, зокрема, цікавили питання успішного початку власної професійної кар’єри або ефективної побудови психоконсультативного процесу.

Тривають обговорення теорії та практики НЛП

Захід отримав важливе значення не тільки в рамках завдання реалізації академічної мобільності, а і як свого роду науково-методичний стимул для розмислів студентської молоді, котра на віковому етапі формування особистісної ідентичності перебуває в активному самопізнанні. І один із найважливіших його векторів – це професійні самопошуки.

Від імені кафедри психології факультету педагогіки і психології ТНПУ ще раз висловлюємо щиру подяку дружнім колегам із Кропивницького. До наступних онлайнових та офлайнових зустрічей!

Докторка психологічних наук,

професорка кафедри психології