Відбулось чергове засідання Комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти ТНПУ
Відбулось чергове засідання

Комісії з внутрішнього забезпечення

якості освіти ТНПУ

На засіданні  обговорили питання активізації роботи Рад зовнішніх стейкголдерів, моніторингової діяльності факультетських комісій з внутрішнього забезпечення якості, Програмних рад, проаналізували результати проходження акредитаційних експертиз освітніх програм тощо.

Перший проректор проф. Григорій Терещук зосередив увагу на нормативно-правовій базі діяльності сучасного університету та вдосконаленні системи внутрішнього забезпечення якості освіти. «Налаштованість колективу, зокрема науково-педагогічних працівників на поліпшення якості, інноваційні підходи до організації освітнього процесу, перманентна робота над якістю освітніх послуг наше спільне завдання і відповідальність», - зазначив проректор.

Заступник начальника навчально-методичного відділу Ольга Пижинська представила результати останніх акредитаційних експертиз у ТНПУ, запропонувала дієві інструменти оптимізації якості освітнього процесу, які корелюють із критеріями оцінювання розробленими НАЗЯВО.

Голова комісії з внутрішнього забезпечення якості хіміко-біологічного факультету Любов Барна поділилася досвідом проведення анкетування здобувачів освіти з метою вдосконалення якості освітніх компонентів.

Голова комісії з якості факультету фізичного виховання Володимир Наумчук відзначив необхідність злагодженої роботи усіх структурних підрозділів факультету та учасників освітнього процесу у процесах забезпечення якості, створення атмосфери довіри в академічному середовищі.

«Система забезпечення якості освіти реалізується через щоденну ефективну та відповідальну діяльність кожного здобувача і викладача, їхню активність, мотивацію до змін, самовдосконалення. Впровадження дієвих інструментів зворотного зв’язку сприяє підвищенню якості взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу», - резюмувала Голова комісії з внутрішнього забезпечення якості університету Марія Бойко.

Учасники засідання Комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти ТНПУ