ТНПУ - учасник Українського дослідницького соціального консорціуму

5 листопада ректор ТНПУ професор Буяк Б. Б. та проректор з навчально-методичної роботи професор Гевко І. В. взяли участь у розширеному засіданні країнського дослідницького соціального консорціуму (УДСК). УДСК - це Всеукраїнська незалежна науково-дослідницька та навчально-практична мережа, яка об'єднала більше 30 українських Університетів та ЗВО.

Основними напрямками діяльності УДСК є:
  • проведенні опитувань, що вимірюють соціальні настанови та поведінку;
  • створення бази для широкого залучення фахівців — докторантів, аспірантів, студентів для проведення соціально-політичних обстежень — як емпіричних, так і теоретичних — актуальних проблем українського суспільства;
  • залучення науковців до реалізації конкретних науково-дослідних програм;
  • розширення напрямків наукової діяльності ЗВО;
  • створення відповідних умов аспірантам та докторантам для організації і проведення соціально-політичних досліджень.

У рамках засідання обговорювались результати роботи в 2021 р. та визначались пріоритетні напрямки діяльності спілки на 2022 рік.

ТНПУ учасник Українського дослідницького соціального консорціуму