Зустріч студентів-філологів ТНПУ з Лесею Сич (ФОТО)

Зустріч студентів-філологів ТНПУ

з Лесею Сич

5 листопада 2021 року у межах вивчення курсу "Методика навчання зарубіжної літератури" (викладач д.п.н., проф. Грицак Наталія Русланівна) студенти факультетів філології і журналістики та іноземних мов мали змогу зустрітися з учителем зарубіжної літератури НВК № 1 м. Немирова, методистом-кореспондентом Вінницької академії безперервної освіти, ТОП-50 Global teacher prize Ukraine 2019, адміністратором фейсбук-групи «Методичні родзинки уроків зарубіжної літератури», яка охоплює понад 37000 учасників Лесею Михайлівною Сич. Зустрічі з Лесею Михайлівною для нашого факультету вже є традиційними, адже упродовж трьох років Леся Михайлівна ділиться власним педагогічним досвідом з майбутніми вчителями зарубіжної літератури.

Зустрічі була не лише цікавою, насиченою, пізнавальною, а й надзвичайно теплою, душевною і філософською. Ми мали змогу поринути у добу Середньовіччя і почути багато цікавої інформації про Данте Аліґєрі, його творчість і навіть особисте життя. А також дізналися як науково, креативно, а головне доступно можна обговорювати життєвий і творчий шлях митця, аналізувати його сонети і навчити відрізняти англійський сонет від італійського.

Емоційне налаштування на розмову про літературу Середньовіччя

Розповідь Лесі Сич про музу Данте Аліг'єрі.
Розповідь Лесі Сич про музу Данте Аліг'єрі

Презентація творчих розробок
Як зацікавити учня?

Презентація творчих розробок

Дякуємо Грицак Наталії Русланівні за організацію та Лесі Михайлівні за те, що зруйнувала стереотип, що Середньовіччя - це нудна доба та поділилася методичними родзинками, які можна використати на наших майбутніх уроках. Також вдячні всім хто зміг долучитися до цієї конференції та брав участь в обговоренні цікавих запитань.

Надіємось, що це була не остання така зустріч і з нетерпінням чекаємо на наступні.

Студентка 3 курсу
факультету філології і журналістики