Фізико-математичний факультет ТНПУ знову приймає гостей (ФОТО)

Фізико-математичний факультет ТНПУ
знову приймає гостей

5 листопада 2021 року фізико-математичний факультет  відвідали учні 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 (вчитель фізики, математики та астрономії Семчишин Тетяна Сергіївна).

Як саме обертається Земля навколо осі?
Який принцип функціонування сонячного годинника?

Ці та інші запитання учні змогли задати завідувачу кафедри фізики та методики її навчання Мохуну Сергію Володимировичу, відвідавши локацію «Поліфункціональний сонячний годинник».

Біля локації «Поліфункціональний сонячний годинник»

Під час екскурсії з принципом роботи 3-D принтера та 3-D моделювання, роботою STEM-центру, зокрема, у проекті «Друге життя замків Тернопілля» учнів ознайомив доцент кафедри інформатики та методики її навчання Вельгач Андрій Володимирович.

Екскурсія у STEM-центрі

Завдяки наявній сучасній матеріально-технічній базі кафедри учні під керівництвом доцента кафедри фізики та методики її навчання Басістого Павла Васильовича  виконали лабораторну роботу «Дослідження основних характеристик напівпровідникового діода».

Підготовка до виконання лабораторної роботи

Також учні ознайомилися з освітніми програмами кафедри та можливостями працевлаштування після їх освоєння.

Ознайомлення з освітніми програмами кафедри

На закінчення зустрічі була проведена інтелектуальна астрономічна гра в якій учні показали високий рівень знань з астрономії та цікавий підхід до вивчення предмету.

Вчитель, учні та викладачі університету були в захопленні від цікавої зустрічі.

Зустріч організували завідувач кафедри фізики та методики її навчання доцент Мохун С.В., доцент кафедри фізики та методики її навчання Басістий П.В. та вчитель фізики, математики та астрономії Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Семчишин Т.С.

Доц. С.Мохун, доц. П.Басістий