На інженерно-педагогічному факультеті ТНПУ відбувся науково-практичний семінар  «Цифрові технології  та технології інтернет-речей» (ФОТО)

На інженерно-педагогічному факультеті ТНПУ
відбувся науково-практичний семінар
«Цифрові технології
та технології інтернет-речей»

2 листопада 2021 року на інженерно-педагогічному факультеті відбувся науково-практичний семінар «Цифрові технології та технології інтернет-речей», присвячений 15-річчю кафедри комп’ютерних технологій.

Оголошення про семінар

У рамках роботи семінару в онлайн форматі були розглянуті і обговорені актуальні питання за такими напрямками.

І. Формування фахових компетентностей здобувачів вищої освіти в галузі цифрових технологій. (Представлення наукових напрацювань магістрантів спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології); вступне слово – завідувач кафедри комп’ютерних технологій, д.пед.н., професор Цідило Іван Миколайович).

Представлення кращих напрацювань магістрантів

ІІ. Методика підготовки фахівців за освітньою програмою «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» (Обговорення проблемних питань щодо удосконалення методики вивчення дисциплін за освітніми програмами для підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 015.39 «Професійна освіта (Цифрові технології)»; модератор: к. т. н., доцент, Франко Юрій Павлович).

Презентації досліджень магістрантів.

Представлення кращих напрацювань магістрантів.

ІІІ. Зміст підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Інформаційні технології інтернету речей» . (Обговорення проблемних питань щодо удосконалення та розвитку освітньо-професійної програми для підготовки бакалаврів за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» предметна спеціалізація: «Інформаційні технології інтернету речей»); модератор: к. т. н., доцент Луцик Ірина Богданівна).

За результатами роботи науково-практичного семінару заплановано видання електронного збірника тез доповідей.

Франко Ю.П.,
Луцик І.Б.