У ТНПУ написали ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
У ТНПУ написали
ХХІ Всеукраїнський радіодиктант
національної єдності

Сьогодні, у День української писемності та мови, вже традиційно академічна родина ТНПУ долучилася до написання радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч до мовного флешмобу доєдналися багато охочих студентів, магістрантів, випускників, викладачів та працівників ТНПУ. Диктант писали у офлайн та онлайн режимах.

Читав 21-й радіодиктант національної єдності у цьому році відомий український письменник Юрій Андрухович, він є і автором тексту.

Всі відео та фото з написання учасники публікують у соцмережах  з хештегом #ТНПУ_ДиктантЄдності.

ХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

В Освітньому хабі, де відбувався флешмоб офлайн, панував святковий та піднесений настрій. Традиційно в університеті пишуть диктант на особливих аркушах, оздоблених символікою ТНПУ.

Учасники Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності активно фотографували свої роботи, щоб встигнути надіслати для перевірки. На згадку всі отримали брендовані олівці з символікою ТНПУ.

ХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Щиро дякуємо студентському активу університету та факультету філології і журналістики за підтримку мовного флешмобу від ТНПУ.

Ще раз вітаємо з Днем писемності та мови. Нехай рідне слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

ХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Більше світлин переглядайте в альбомі

Пресслужба ТНПУ