Проєкт ТНПУ рекомендовано до подання у МОН України для проходження наукової та науково-технічної експертизи

Проєкт ТНПУ рекомендовано
до подання у МОН України для проходження
наукової та науково-технічної експертизи

Міністерство освіти і науки України (наказ №1027 від 29.09.2021 р.) оголосило щорічний конкурсний відбір проєктів наукових та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених.

За результатами першого етапу Конкурсу рекомендовано до подання у Міністерство науки та освіти України для проходження наукової та науково-технічної експертизи науковий проєкт на тему «Розроблення наукових засад збереження рідкісних видів родів Gentiana L. та Carlina L. флори України» (керівник: к.б.н., доцент кафедри ботаніки та зоології хіміко-біологічного факультету ТНПУ Прокоп’як Мар’яна Зіновіївна).

Інформація до проєкту розробки

Науковий відділ