Дні відкритих дверей у ТНПУ триватимуть два тижні (ГРАФІК)
Дні відкритих дверей у ТНПУ
триватимуть два тижні

Мегаглобальна подія інформаційного простору цієї осені - Дні відкритих дверей у найкращому закладі вищої освіти України - Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
Саме тут Ви зможете дізнатись про особливості функціонування усіх факультетів, освітніх програм, можливостей участі у програмах академічної мобільності та отримання білатеральних дипломів провідних університетів Європи.
Протягом двох тижнів із 15 до 27 листопада ми ознайомимо Вас із кожним факультетом ТНПУ, Ви отримаєте унікальну можливість поспілкуватись із ректором, деканами, завідувачами кафедр, гарантами освітніх програм та викладачами.
Студентське самоврядування підготувало справжні родзинки дозвілля наших здобувачів вищої освіти.

А на завершення Вас чекають мегадієві лайфхаки вступної кампанії, особливості цьогорічного вступу та відповіді на найцікавіші питання від Приймальної комісії ТНПУ.
Тому запасайтесь цікавими питаннями, хороший настрій та мотивацію - гарантуємо!)
Зустрічі відбуватимуться онлайн на платформі ZOOM.
Посилання на кожну зустріч будуть згодом.
З усіх питань  звертайтесь у Приймальну комісію ТНПУ.
Тел. (098) 416-65-93
Тел. (063) 952-00-05