Тернопільські пластуни долучилися до розбудови Біблійного ботанічного саду ТНПУ (ФОТО)

Тернопільські пластуни

долучилися до розбудови

Біблійного ботанічного саду ТНПУ

Вже три роки на території студентського містечка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка реалізується проєкт створення Біблійного ботанічного саду, зініційованого професором кафедри ботаніки і зоології хіміко-біологічного факультету Барною М.М.

Приємно, що цієї осені до цього проєкту долучилися тернопільські пластуни куреня ч.51 імені Святослава Завойовника. Захід «Збережи дерево» започаткований юними пластунами ще навесні 2021 року, коли юнаки цього куреня вирішили збирати та здавати макулатуру з метою збору коштів для закупівлі та висадження молодих дерев на території міста та його околиць.

В пошуках ділянки, на якій можна було б реалізувати ідею збільшення зелених насаджень у місті, пластуни звернулися до ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка професора Буяка Богдана Богдановича. Ректор ТНПУ схвалив ідею і з радістю дозволив юнакам і юнкам долучитися до формування Біблійного саду, який знаходиться на території ТНПУ.

Скеровувала діяльність пластунів декан хіміко-біологічного факультету професор Дробик Надія Михайлівна, яка допомагала визначити доцільні для висаджування дерева, місця для посадки, а також забезпечення необхідним для роботи інвентарем. За результатами заходу «Збережи дерево» пластуни зібрали та здали 175 кг макулатури, а за отримані кошти придбали цінні дерева: Дуб кам’янистий, Бук лісовий, Каштан їстівний та Чорну Шовковицю. Ці рослини поповнили експозицію Біблійного ботанічного саду ТНПУ.

Готові до реалізації задуму і нових ідей. А погода сприяє!

Єднання поколінь - пластуни і наставники за роботою

Деревце, рости!

Щиро радіємо, що Пласт виховує свідомих громадян України і своєї громади, які мають екологічне мислення, бажання та готовність діяти для охорони довкілля, збереження і примноження біологічного різноманіття екосистеми міста. Висловлюємо щиру вдячність юним пластунам куреня ч.51 імені Святослава Завойовника та їх наставнику за те, що вони долучилися до розбудови Біблійного ботанічного саду, посадили дерева для формування бази щодо практичної підготовки майбутніх біологів, екологів, дизайнерів, а головне – для збереження «зелених легенів» планети Земля! Нехай посаджені Вами деревця проростуть у вічність і стануть символом єднання поколінь природолюбів!

Юні пластуни - великі природолюби!

Тернопільські пластуни - учасники заходу Посади дерево
Тернопільські пластуни - учасники заходу "Посади дерево"

Сподіваємося, що серед пластунів – активістів екологічного руху є наші потенційні абітурієнти. Будемо раді екологічно свідомому поповненню дружньої родини хіміко-біологічного факультету та великого колективу найкращого університету!

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Жирська Г.Я.