Педагогічна практика студентів ТНПУ: звітуємо про вісім тижнів вчителювання (ФОТО)

Педагогічна практика студентів ТНПУ:
звітуємо про вісім тижнів вчителювання

З 6 вересня до 29 жовтня 2021 року студенти ІV курсу факультету філології і журналістики проходили педагогічну практику у загальноосвітніх навчальних закладах міста Тернополя; Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей.

Педагогічна практика пройшла у режимі реального навчання, хоч в умовах карантину студенти-практиканти були готові до змішаного і дистанційного навчання школярів. Упродовж педагогічної практики майбутнім словесникам вдалося в безпечних умовах провести не менше 16 уроків, позакласні заходи з української мови, української та зарубіжної літератури і англійської мови, цікаві виховні заходи, до яких вони старанно і добросовісно готувалися.

До роботи в НУШ готові

Ось такі вони, сучасні учні НУШ

Молода вчителька і вихованці

Педагогічна практика студентів ФІЖ завершилася!

За результатами педагогічної практики 11 листопада 2021 року (у межах святкування тижня кафедри української мови та методики її навчання)  проведена підсумкова конференція, у роботі якої взяла участь завідувач кафедри української мови та методики її навчання Петришина Ольга Ігорівна і викладачі факультету Куца О.П., Грицак Н. Р., Царик Л.І., Кучма Н.З., Гапон Л.О., Головата Л.М., Пігур М.В., Криськів М.Й., а також методист з вікової фізіології та шкільної гігієни Боднар О.І. Наразі виставляються підсумкові оцінки, переважна більшість яких відмінно і добре.

Старший методист
Головата Л. М.