Студенти ТНПУ вчились бути толерантними (ФОТО)

Студенти ТНПУ вчились бути толерантними

У п’ятницю, 12 листопада, відбулася онлайн-лекція на тему «Толерантність» для студентів факультету педагогіки та психології і студентів-журналістів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Організувала та провела зустріч студентка третього курсу факультету педагогіки та психології – Софія Жиганова. Під час онлайн-лекції, студентка поділилася цікавою інформацією про толерантність та її види. Крім того, Софія Жиганова підготувала декілька креативних завдань, серед них: «Добери слова до букв у слові толерантність», «Напиши свої політичні, соціальні, філософські та загальнополітичні аспекти толерантності» та тест «Наскільки ти толерантна особистість».

Під час лекції студентки третього курсу факультету педагогіки та психології – Софії Жиганової

Підсумкові рефлексії лекторки Софії Жиганової

Кожен учасник мав змогу переглянути мультфільм, ключова ідея якого у тому, що не потрібно судити людей за зовнішнім виглядом, адже це останнє на що варто звертати увагу, адже набагато важливішим є внутрішній світ людини.

Студентка групи Ж-11
Вікторія Кузьма