Чергова екскурсія хіміко-біологічним факультетом ТНПУ (ФОТО)

Чергова екскурсія

хіміко-біологічним факультетом ТНПУ

Великий вплив на школярів справляють екскурсії, які значно розширюють кругозір учнів, їх знання про освітні новини, оточуючий світ, знайомлять з різними професіями. Ефективність профорієнтаційної роботи при проведенні екскурсій значно підвищується при безпосередньому знайомстві учнів з університетом, викладачами, студентами та освітніми програмами.

11 листопада на хіміко-біологічний факультет завітали учні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст № 25. Супроводжували учнів вчителі Киць Людмила Вадимівна та Амброшко Наталія Михайлівна, які є випускницями нашого факультету. Учнів гостинно зустріли декан факультету проф. Н.М.Дробик, викладачі і студентський актив: профорг факультету У. Миколишин і заступник профорга Н. Пилипчук.

Декан факультету проф. Н.М. Дробик знайомить студентів з освітніми програмами
Декан факультету проф. Н.М. Дробик знайомить майбутніх студентів з освітніми програмами

Надія Михайлівна розказали про особливості навчання, досягнення, перспективи, працевлаштування, презентувала освітні програми і запросила на екскурсію для знайомства з нашим факультетом і університетом. Розпочалася екскурсія з навчальної лабораторії експериментальної біології. Із чималим захопленням слухали учні розповідь проф. С.В. Пиди про роботу лабораторії.

Екскурсію в навчальній лабораторії експериментальної біології проводить проф. С.В. Пида
Екскурсію в навчальній лабораторії експериментальної біології проводить проф. С.В.Пида

Асистент Р. Л. Яворівський ознайомив учнів з історією, фондами та особливостями збору гербарію навчальної лабораторії морфології та систематики рослин – гербарію.

З фондами зоологічного музею учнів познайомила доц.Л.О.Шевчик. Особливе захоплення викликали в учнів представлені колекції, з якими вони зробили світлини на згадку.

У зоологічному музеї

Продовжилася екскурсія в лабораторії анатомії людини, де доц. І. Б. Чень продемонструвала як працює анатомічний стіл, вологі препарати, моделі, муляжі, які викликали багато захоплення і запитань у дітей.

Доцент І.Б. Чень знайомить учнів з роботою анатомічного стола.
Доцент І.Б. Чень знайомить учнів з роботою анатомічного стола

Доцент Г. М. Тулайдан продемонструвала серію цікавих хімічні експериментів. Кульмінацією зустрічі стала локація лабораторії екології та біотехнології, де проф. Л. Р. Грицак продемонструвала технологію вирощування рослин в умовах «in vitro», методика коли досліди проводяться «в пробірці» – за межами живих
організмів.

Присутні на заході вчителі і учні висловили схвальні відгуки щодо екскурсії, адже дев’ятикласники входили у роль майбутніх студентів, а вчителів переповнювала ностальгія за студентськими роками. Приємно було спостерігати за неймовірним захопленням та емоційним піднесенням відвідувачів, які ділилися незабутніми враженнями один з одним.

Спільна світлина на згадку

Колектив хіміко-біологічного факультету висловлює подяку в організації заходу директору Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 25 Буяк Галині Богданівні та надіємося на подальшу співпраці.

Заст. декана з виховної роботи,

доц. Наталія Москалюк